Zdalna ochrona wideo

W nowoczesnym świecie, technika zastępuje i uzupełnia pracę ludzi zwiększając skuteczność ochrony.  W tym przypadku kamery wysokiej rozdzielczości wyposażone w certyfikowane oprogramowanie analityczne pozwalają zobaczyć zdecydowanie więcej niż jest w stanie widzieć ludzkie oko. Każda zmiana obrazu jest szczegółowo sprawdzana przez specjalistyczne urządzenia, które w przypadku identyfikacji zagrożenia wysyłają sygnały do naszego CENTRUM MONITOROWANIA ALARMÓW. Operatorzy dokładnie widzą miejsce gdzie nastąpiło zdarzenie, weryfikują i wdrażają procedury uzgodnione z Klientem, na przykład wysyłając Patrole Interwencyjne MIRAL OCHRONA. Jest to usługa skuteczniejsza, a jednocześnie dużo bardziej ekonomiczna od ochrony fizycznej, dlatego coraz bardziej  powszechna w zakładach pracy, na budowach i dużych obiektach handlowych.

Nasze systemu posiadają zdolność wykrywania wielu zdefiniowanych zdarzeń takich jak wtargnięcie człowieka, identyfikacja twarzy, wjazd/wyjazd pojazdów wraz z odczytem numerów rejestracyjnych, usunięcie przedmiotów z danej przestrzeni, liczenie ludzi i pojazdów i wiele innych. Ciekawymi opcjami jest zastosowanie algorytmów związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy, pozwalających na detekcję upadku człowieka, kontrolę przestrzegania zakazu przebywania w obrębie działających maszyn i urządzeń, przestrzegania wyznaczonych dróg komunikacji i kierunku poruszania się ludzi oraz pojazdów, ilości osób w danym obszarze, itd.

Opowiedz nam o swoich potrzebach, a my znajdziemy rozwiązanie.

Zainteresowany ofertą? Napisz do nas

Podaj dane kontaktowe w celu przedstawienia propozycji.
Wrócimy z nią w możliwie najkrótszym czasie.


    Ta strona przygotowana została do wyświetlania w urzadzeniach, których rozdzielczość jest większa niż 320px. Zachęcamy do skorzystania z takiego urządzenia lub kontakt z nami.