systemy monitoringu pożarowego

Systemy sygnalizacji pożaru

Oferujemy Państwu profesjonalne rozwiązania z zakresu elektronicznej OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie projektowania i instalacji Systemów Sygnalizacji Alarmowej Pożaru w obiektach o różnym przeznaczeniu i klasyfikacji, takich jak Hotele, Zakłady Produkcyjne, Hale Magazynowe, Obiekty Handlowe, Muzea i Zabytki.

Posiadamy autoryzację wiodących na rynku producentów, oraz dziesiątki zakończonych realizacji i zadowolonych Klientów. Nasza praca nie kończy się wraz z wykonaniem instalacji, ponieważ oferujemy pełne wsparcie serwisowe, również po zakończeniu okresu gwarancyjnego. Korzystne rozwiązania w ramach naszych PAKIETÓW OBSŁUGI SERWISOWEJ pozwalają na długoletnią eksploatację i wydłużenie żywotności urządzeń, co przekłada się na realne oszczędności i pewność prawidłowego działania systemu.

MIRAL jako operator MONITORINGU SYGNAŁÓW ALARMOWYCH, posiada umowę z Państwową Strażą Pożarną na obsługę w tym zakresie obiektów ustawowo objętych obowiązkiem monitorowania sygnałów pożarowych na terenie powiatu świdnickiego. Sygnały z tych obiektów trafiają bezpośrednio do stanowiska dyżurnego PSP w Świdnicy. Pozostałe obiekty są monitorowane przez naszą Stację Monitorowania Alarmów.

Działamy na terenie całego województwa dolnośląskiego.

Zainteresowany ofertą? Napisz do nas

Podaj dane kontaktowe w celu przedstawienia propozycji.
Wrócimy z nią w możliwie najkrótszym czasie.


    Ta strona przygotowana została do wyświetlania w urzadzeniach, których rozdzielczość jest większa niż 320px. Zachęcamy do skorzystania z takiego urządzenia lub kontakt z nami.